Instytut od ponad roku prowadzi działania wspierające rozwój młodych przedsiębiorców (szczególnie studentów) w zakresie e-biznesu.
Na początku 2012 r. PARP wydał przygotowaną przez nas książkę pt.
„E-biznes. Innowacje w usługach”. Jej współautorami byli m.in. studenci. Niektórzy z nich później założyli własne firmy e-biznesowe, z których kilka wygrywa prestiżowe konkursy. 

Pierwszy, duży sukces to wygranie w marcu 2013 r. głównej nagrody w konkursie Global Startup Challenge (inwestycja do 1 mln zł).

Drugi, wygrany w maju 2013 r. konkurs to projekt Google for Entrepreneurs oraz służb zagranicznych naszego kraju, w ramach którego nasz zespół reprezentował pod koniec czerwca Google Polska w konkursie TechWeek Launch w Chicago.

Trzeci sukces to wygranie w czerwcu 2013 r. przez wspierane przez nas dwie firmy konkursu na dotację z działania 8.1 POIG, zaś następnym było uzyskanie kolejnego dofinansowania w ostatnim konkursie z ww. działania.

Uruchomiony został serwis Diabetix. Jest to zbiór aplikacji na różne platformy pomagających diabetykom (osobom chorym na cukrzycę) w kontrolowaniu zawartości cukru we krwi. Serwis jest dostępny jest też w języku angielskim.


Warning: Undefined array key 0 in /home/users/instytutwiedzy/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924